رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

شیر ریخته تجزیه و تحلیل و بهبود نقص مشترک

1. روزنه

این فرایند انجماد فلز می تواند گاز در فلز داخل تشکیل حفره های کوچک سمت چپ فرار است، دیوار داخلی صاف حاوی گاز، اولتراسوند است بازتاب بالا بلکه دلیل آن در واقع است که کروی یا بیضی،، نقطه مانند نقص دامنه بازتاب آن را تحت تاثیر قرار. روزنه در شمش به نقص منطقه توسط نورد یا جعل خرد و سودمند برای توسط تست التراسونیک یافت می شود.

2-انقباض و شل

ریخته گری و یا شمش خنک کننده انجماد، حجم کوچک، می توانید در قسمت آخر انجماد به دلیل عدم فلز مذاب شکل توخالی مانند نقص. حفره بزرگ و متمرکز انقباض نامیده می شوند و فضاهای کوچک و پراکنده loosened نامیده می شوند. آنها معمولا در قسمت انجماد آخر شمش یا ریخته گری مرکز قرار دارد. دیوار داخلی خشن و احاطه شده توسط بسیاری از ناخالصی ها و منافذ ریز است. با توجه به قانون انقباض و انبساط حرارتی کوچک شدن اجتناب ناپذیر است، اما با فرایند پردازش روش های مختلف شکل های مختلف، اندازه و محل، هنگام دميدن به ریخته گری و یا شمش بدن ناقص می شود. اگر از آهنگری برداشته نشود در مورد شمش جعل شمش انقباض باقی مانده (انقباض باقی مانده، باقی مانده انقباض) می شود.

3. سرباره

سرباره در فرایند ذوب یا نسوز در کوره کوره به فلز مایع exfoliated است و در ریخته گری و یا شمش بدن در ریخته گری به صورت نقص سرباره الگوی تغییرات فصلی است. سرباره معمولا که شبیه حجمی نقص موجود در حالت تک اغلب در حالت متراکم و یا پراکنده در اعماق مختلف نیست اما تمایل به درجه خاصی.

4. با مخلوط

(مانند اکسید، سولفید، و غیره.) در فرایند ذوب - اجزاء غیر فلزی و یا مکمل برخی قطعات فلزی جزء کاملا ذوب شده و به صورت اجزاء فلزی باقی می ماند مانند چگالی بالا، بالا ذوب نقطه قطعات - تنگستن و مولیبدن و غیره.

5. تبعیض نژادی

تبعیض نژادی در ریخته گری و یا شمش عمدتا اشاره به جداسازی قطعات در طول فرایند ذوب یا ذوب فلز با توجه به توزیع نابرابر اجزای تشکیل. خواص مکانیکی یک مناطق متفاوت از تمام فلزی ماتریس هستند. تفاوت فراتر از استاندارد مجاز است محدوده نقص می شود.

6. ریخته گری ترک

عمدتا به دلیل این واقعیت است که استرس انقباض فلز سرمایش و انجماد بیش از قدرت نهایی مواد ترک در ریخته گری است. آن را به شکل طراحی و فرایند ریخته گری ریخته گری و ترک خوردگی مواد فلزی مربوط. (مانند داغ تردی که گوگرد مطالب بالا، سرد تردی که محتوای فسفر بالا، و غیره.). در شمش نیز تولید محوری ترک بین دانه ای در شمش پیگیری جعل اگر نه جعل، در جعل به جعل ترک داخلی باقی می ماند.

7. سرد جدایی

این است که نقص delamination منحصر به فرد در ریخته گری، عمدتا مربوط به طراحی فرآیند ریخته گری ریخته گری که به علت پاشیدن، غلت، ریختن، و یا دو رشته از جهات مختلف (و یا چندین رشته)) فلزی جریان و دلایل دیگر چون سطح فلز مایع تشکیل فیلم نیمه جامد در بدن ریخته گری به شکل دیافراگم مانند منطقه نوع نقص باقی بماند.

N

این است که فولاد از ملاقه به شمش ریخته گری شمش، زیرا سطح وقفه ریختن مکث و دیگر دلایل ریختن اولین فلز مایع در هوا به سرعت سرد می شود به شکل یک فیلم اکسید فلزی در نشت مداوم مایع جدید شکستن از طریق شمش به شمش و تشکیل لایه بندی شده (منطقه نوع) نقص آن است در پس از آن جعل شمش شمش فولادی می شود مجبور به از بین بردن.

9. ناهمسانگردی

هنگام ریخته گری یا شمش سرد حالت جامد در میآید و است، سرعت سرد از سطح به مرکز مختلف در سازه های مختلف crystallographic نتیجه برگزاری نمایشگاه ناهمسانگردی خواص مکانیکی و منجر به ناهمسانگردی آکوستیک است خواص، سطح مختلف سرعت صوت و صدا میرایی. حضور این ناهمسانگردی منفی اندازه و محل نقص هنگام ارزیابی بازرسی التراسونیک ریخته گری تاثیر می گذارد.

اقدامات بهبود

(1) ذوب تجهیزات در جزء مایع آهن ضعیف توانایی حمایت و ثبات میکسر ماسه خوب است. ترکیب آهن مذاب توسط عوامل مانند کک کوره نوع حجم هوا و مواد اولیه بیماری محدود است. شن رزین متاثر از عوامل از جمله درجه حرارت، رزین و علاوه بر اسید است. مانند شن و ماسه اغلب نیست بروید از طریق بازسازی و شن و ماسه درجه حرارت بالا, است که بستر خنک کننده به طور جدی تحت تاثیر قدرت شن و ماسه در ریخته گری ماسه جدی، تورم نتیجه افزایش انقباض ریخته گری کوچک شدن نقص تمایل دارند.

(2) حفره در شن و ماسه و ریختن روند تاثیر آهن مذاب به طور مستقیم منجر به نقص تراخم و شن و ماسه.

(3) آهن مذاب در تجهیزات ذوب همیشه سرباره نسل ریختن آهن مذاب در سرباره جامد و مایع همراه با آهن مذاب به حفره به صورت سرباره سوراخ شود.

(4) در فرایند تولید مقدار نيتروژن در آهن مذاب با افزايش دما را افزایش می دهد و با افزایش کربن معادل را کاهش می دهد. زمانی که نیتروژن و هیدروژن با هم هستند، آن است که منبع اصلی آسان به فرم منافذ است.

(5) پایین قالب کمتر سفت و محکم، شکل قبل از قرار دادن ناهموار و تغییر شکل در نتیجه نوع سطح ناهموار، زمانی که شن و ماسه نوع نوع بالا و پایین شکاف میان بزرگ، در اندازه های زیر سطحی و شکل ضعیف نتیجه.

(6) بدن 2.2m در پای هسته شن و ماسه در ریختن رانش فرایند پایین، پای دلیل اصلی برای ضخامت دیوار ناهموار است. در به صورت از

با توجه به علل شیر ریخته گری نقص ما از جنبه های زیر از اقدامات بهبود:

(1) مناسب افزایش آهن مایع کربن معادل استفاده graphitization زنجیر توسعه به منظور افزایش ظرفیت خود پر کردن مواد.

(2) جعبه چانگ برای اطمینان از فشردگی شن و ماسه برای بهبود قدرت نوع شن و ماسه و ترویج ریخته گری از ظرفیت پر کردن.

(3) قبل از نوع حفره قبل از پراکنده شن و ماسه تمیز و با دقت دمیدن حفره را چک کنید.

(4) پس از ریختن سایت زیر ریختن شیر بدن است نه ریختن، دروازه جام و خروجی سوراخ تنگ پوشش, برای جلوگیری از پراکنده شن و ماسه به.

(5) تمیز کردن قبل از ریختن مایع جامد بر روی سطح مذاب آهن; برای بهبود اولیه درجه حرارت ریختن مذاب آهن به کاهش تمایل سرباره ثانویه اکسیداسیون اکسید آهن; ریخته گری شیر تا آنجا که ممکن است پس از اولیه ریختن در فضای باز، پس از استفاده از تعداد زیادی از نازک سرباره; برای 610mm (در 24) فاطمه شیر بدن برای مفاصل دامان دونده با پارامترهای دیگر هنگامی که در واردات ریختن ترکیب و صادرات واقع در فیلتر و فیلتر چند تراشه دامان مش در بهبود یافته به شکل یکپارچه به منظور بهبود اثر slagging اغتنک سیستم.

(6) مواد اولیه تا آنجا که ممکن است استفاده از فولاد کربن، خاکستری معمولی بازیگران آهن یا آهن جعل بازگشت به اتهام; کاهش آهن در عناصر آلیاژ ساز مانند کروم منگنز و مطالب دیگر به منظور کاهش محتوای آهن خود را گاز; و در روز بارانی یا رطوبت فصل بزرگتر هسته بعدی بهترین استفاده از مشعل به سطح هسته حفره شن و دوباره پخته به مقدار گاز ماسه را کاهش دهد. استفاده از چسب نواری با حرارت ریختن شیر کوچک به منظور تسهیل اگزوز خود مایع و نسل سرباره را کاهش می دهد.

(7) ریختن 1067mm (در سال 42) F بدن شیر، نیاز به یک میکسر ثابت در همان طبقه در چانگ همان نوع و کف هر گونه باقی مانده باید; مجاز به قرار دادن در مکان های دیگر برای کاهش آن بلند شن و ماسه و قالب صفحه اصلی با یکدیگر برای جلوگیری از تغییر شکل زمین ممنوع است.

(8) 2.2n بدن شیر پور در پای هسته هسته هسته میزان رزین قرار دادن شن و ماسه و نوع فرصت. در به صورت از

بعد از گرفتن فوق اقدامات بهبود کل تولید 2413.78t شیر، میزان زباله داخلی 1.15% ميزان زباله خارجی 1.73% نرخ قراضه جامع 2.88 ٪. در مقایسه با نرخ قراضه بهبود میزان زباله داخلی 2.39 نقاط درصد کاهش یافته، میزان زباله خارجی 2.85 نقاط درصد کاهش یافته، کاهش میزان ضایعات جامع 5.24 درصد امتیاز اثر قابل توجه است.