رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

دلایل و راه حل های اکسیداسیون در ریخته گری خودرو

دلایل و راه حل های اکسیداسیون در ریخته گری خودرو

ریخته گری خودرو و آلیاژهای آن به نقره نسبت به مس بسیار سخت تر است، فرایند پیچیده تر نیز می باشد. دلیل اصلی این است که عملکرد ریخته گری و آلیاژهای آن مشابه فلزات دیگر نیست، آلومینیوم یک فلز دو جنس است و اسید و قلیایی واکنش می دهند، پیش از آن کمی نادرست است، سطح خوردگی را ایجاد می کند. و ریخته گری و آلیاژهای آن، چه در هوا و چه در محلول، برای تولید فیلم اکسید آسان است، اگر این لایه از فیلم اکسید حذف شود، چسبندگی پوشش را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ریخته گری نقص های رایج ویژگی ها: سرباره اکسیداسیون عمدتا در سطح بالای ریخته گری توزیع می شود، در گوشه ای از قالب تهویه نیست. شکستگی عمدتا خاکستری یا زرد، توسط اشعه ایکس یا در پردازش مکانیکی یافت می شود، همچنین می تواند شستشوی قلیایی، لعاب یا آنودایز شده باشد. نتایج تجربی نشان می دهد که افزودن افزودنی های مناسب در محلول NaOH می تواند اثر خلوص خوبی داشته باشد.

آزمایش اکتشافی همچنین دریافت که بازتاب سطح سطح آلومینیوم می تواند به 90٪ پس از الکترولیز فشار ثابت DC با محلول NaOH در شرایط خاصی برسد، اما با توجه به آزمایش، هنوز به علت آزمایش، که نیاز به مطالعه بیشتر، هنوز هم وجود دارد. امکان سنجی استفاده از روش الکترولیز پالسی الکترولیتی پالسی برای آلومینیوم لهستانی در شرایط اساسی مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج نشان می دهد که روش پرداخت الکترولیز پالس می تواند به سطح مقطع پلی استر الکترولیتی ولتاژ ثابت DC برسد، اما سرعت آن در سطح آهسته است.

بخش بسته بندی قطعات ریخته گری از لایه آلومینیوم قطع شده است، بسته خارجی از آلومینیوم آلومینیوم با کیفیت بالا، لایه داخلی بسته بندی آلومینیوم متفرقه، دو ماده مختلف است، بنابراین اکسیداسیون "ویتیلیگو" مانند نقاط.

راه حل: این پدیده اغلب درک نمی کند از مشتریان، تولید کنندگان باید بیشتر توضیح کار، روشن کل داستان، به طوری که باعث سوء تفاهم نیست. از سوی دیگر، تجزیه و تحلیل صنعت آلومینیوم پیش بینی می کند که استفاده از ریخته گری خودرو طی پنج سال 50 درصد افزایش خواهد یافت، از 250 پوند / خودرو در سال 2000 تا 380 / خودرو تا سال 2005. تعداد زیادی از تولید و پردازش ریخته گری، نیاز به ابزار الماس پلی کریستال (PCD). علت اصلی آسیب PCD تراشه در هنگام پردازش. برای حفظ لبه برش لبه ناقص، بهتر است که بار برش را به طور مساوی برای هر برش میلز توزیع کنید.

ریخته گری اتوماتیک ریخته گری: ریخته گری آلیاژ آلومینیوم به دمای بالاتر، به طور کلی حدود 300 ℃ یا بیشتر، پس از یک دوره زمانی خاص، با خنک کننده کوره به دمای اتاق معروف به آنیلینگ گرم شده است. در طی فرایند انحلال، محلول جامد تجزیه می شود و مرحله دوم ذره جمع می شود، که می تواند استرس داخلی ریخته گری را از بین ببرد، اندازه گیری ریخته گری را تثبیت کرده، تغییر شکل را کاهش داده و سبب افزایش راندمان می شود.