رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

ریخته گری مکانیکی باعث ایجاد دلیل اصلی جداسازی و ریختن سرد می شود

ریخته گری های مکانیکی باعث دلایل اصلی جداسازی و ریختن سرما می شوند

شکاف فیوز ناقص در بازیگران مکانیکی وجود دارد و لبه جوش صاف است. این فاصله سرد است. ریخته گری های مکانیکی با کمبود گوشت محلی و مکانیکی پر شده، پایان قوس ریخته نمی شود. ریخته گری جامد شن و ماسه خشک، به خصوص هیچ آلیاژ فشار چدنی منفی مورد است، ریخته گری های مکانیکی مستعد جداسازی سرما هستند و کمتر از نقاط ریخته می شوند و منجر به ضایعات ریخته گری مکانیکی می شود.

نوع فوم گرم می شود، تجزیه می شود و محصول تجزیه به دمای فلز مذاب به گرما جذب می شود و در نتیجه سرد شدن فلز مذاب است. علاوه بر این، گاز تجزیه مقاومت مقاومت فلزات مایع را افزایش می دهد. این دو باعث کاهش چشمگیر سیالیت مایع فلزی می شود که دلیل اصلی جداسازی و ریختن سرما است.

علاوه بر این، برنامه ریختن، ریختن ساختار سیستم و عملیات ریختن برای جداسازی سرد، ریختن نیز تأثیر خاصی دارد.

ریخته گری مکانیکی برای جلوگیری از اقدامات: ① برای بهبود درجه حرارت ریخته گری فلز. دمای ریخته گری ریخته گری جامد باید حداقل 30 ℃ بالاتر از دمای ریخته گری ریخته گری شن و ماسه تحت شرایط مشابه باشد و به طور کلی توصیه می شود دما 30 تا 50 درجه سانتیگراد را افزایش دهد. ② یک فشار منفی منفی تحت فشار منفی دیوار می تواند پر کردن مایع فلزی در هنگام مقاومت در برابر گاز، هنگامی که نوع فوم با کیفیت خوب، تراکم کم و قدرت بالا، مقدار گاز کوچک است، ریخته گری آلومینیوم ریخته گری ریخته گری ریخته گری منفی نمی تواند فشار منفی است. هنگامی که کیفیت فوم ضعیف است، ریخته گری ریخته گری نیازمند فشار منفی است. ریخته گری ماشین آلات ریخته گری به طور کلی از ریخته گری فشار منفی استفاده می شود. ③ یک برنامه ریختن معقول و ریختن ساختار سیستم را انتخاب کنید. مانند استفاده از سیستم ریخته گری ریخته گری، توخالی، برای به حداقل رساندن کل طول سیستم ریخته گری، به طوری که فرآیند مایع فلزی کوتاه، فرآیند پر کردن صاف، برای جلوگیری از سرد و ریخت کمتر از نقص.