رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

چگونه برای بررسی نقص ماشین آلات ریخته گری

چگونه برای بررسی نقص ماشین آلات ریخته گری

برای اطمینان از کیفیت ماشین آلات Castingss Castingss ماشین آلات در کاربردهای مختلف و مورد نیاز، با استفاده از روش های مختلف بازرسی موقع تشخیص نقص اجازه دارند که باید بر اساس. نقص بازرسی به طور کلی روش های زیر به تصویب رسید.

(A) ظاهر بازرسی زبری سطح بازرسی می باید در شرایط نوری مناسب برای ویژوال - بلوک تماس دست با حس وضعیت سطح شناسایی با ابزار اندازه گیری برای به دست آوردن ماشين آلات ریخته گری حجم داده ها و روش های آماری برای تعیین دقت سرعت ماشین آلات ریخته گری نقص.

ب پس در اغلب موارد ترکیب شیمیایی شاخص پذیرش شیمی تجزیه و تحلیل از تمام ماشین آلات Castingss، ترکیب شیمیایی است به بسیار مهم است. ترکیب شیمیایی غیر مستقیم نیز خواص مکانیکی ماشین آلات ریخته گری و وقوع نقص یا نه تعیین می کند.

(3) تست عملکرد مکانیک آزمون سختی است اولین تست که آیا نقص در ریخته گری ماشین آلات رخ داده است به این معنی، اوایل این قرن، ایالات متحده در بخش شن و ماسه قطعه تست ماشین آلات ریخته گری ماشین آلات ریخته گری سر سیلندر مانند سختی بیش از ارزش خاصی است که ترک اجتناب ناپذیر به هم گسیخته می گردند. این روش ساده و غیر معمول است.

(4) metallographic (metallographic میکروسکوپ تست) بررسی با میکروسکوپ نوری و سپس بزرگ شده 50 ~ 2000 بار مشاهده سطح صیقلی فلزی نمونه در غياب فرسایش شرايط اجزاء (روشن، با استفاده از تاریکی و قطبی و دخالت و رتبه سختي سنجي ميكرو و توابع دیگر با اشاره به GB10561-89)، پس از فرسایش از سازمان و دانه اندازه بازرسی. این روش به طور گسترده ای برای بررسی نقص های میکروسکوپی استفاده می شود، اما نیز معمولا مورد استفاده برای مطالعه میکروسکوپی ویژگی های ماکروسکوپی نقص.

(5) غیر مخرب تست (تست غیر مخرب) در میان آنها، روش اسمزی تست (ISO3452)، تست روش ادی فعلی روش تست ذرات مغناطیسی تنها می توان سطح برای ماشین آلات ریخته گری و یا سطح بخش بازرسى نقص بازرسی از نقص های عمیق در ماشین آلات ریخته گری، خط انتقال روش (ISO5579) توموگرافی کامپیوتری و فراصوت تشخیص عیب روش تشخیص. تست غیرمخرب به سرعت در حال توسعه در سال های اخیر با پردازش داده ها و گرایش سخت افزار به قابل حمل است، تا حد زیادی بهبود قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری از بازرسی.