رده محصول
تماس با ما

Ningbo Qianhao فلز محصول شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: No.2086 جنوبی Ningheng جاده, شهر Hengxi, Yinzhou, نینگبو ژجیانگ 315131، چین

تماس با ما: راجر جیانگ

تلفن همراه: + 86-13906686835

تلفن: + 86-574-88065888 88063688

فکس: + 86-574-88471818

وب سایت:http://www.casting-steel.com/http://www.cnlongxing.com

پست الکترونیکی:sale@casting-steel.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-574-88065888

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

افزودنی های ضد ویروسی ریخته گری خودرو

تولید سیلندر ماشین، سر سیلندر، ورودی و خروجی، دیواره ژنراتور و بخشی از گوشه داخلی بخش نازک شدن مکرر است که نقص رگه ها است، زیرا موقعیت حفره در حفره دشوار است برای تمیز کردن، نقص ها مانع جریان طبیعی آب خنک کننده، باعث جدی شدن موتور برای سیلندر می شود. به کانال اگزوز، ویژگی های گرداب هوائی را تحت تاثیر قرار می دهد، به طور جدی بر عملکرد موتور اثر می گذارد، بنابراین برای حل نقص رگه ها برای سر سیلندر و دیگر ریخته گری ماشین، حیاتی است.

اول، علل نقص رگه ها

در 573 ℃، شن و ماسه کوارتز تحت یک انتقال کریستال از β-کوارتز به α-کوارتز است. استرس حرارتی ناشی از گسترش فاز تغییر منجر به شکسته شدن سطح هسته شن، و آهن مذاب به داخل شکاف نفوذ می کند تا یک رگه ایجاد شود. شرایط اولیه رگهای تولید شده است؛ یکی استرس استحکام حرارتی ایجاد شده توسط تغییر فاز است که بیشتر از استحکام سطح شن و ماسه است. دوم مایع مایع مذاب است و سیالیت کافی دارد. نقص رگه ها یک نوع نوع گسترش از نقص ریخته گری است، مثال تولید شده در شکل 1 نشان داده شده است. به طور کلی اعتقاد بر این است که: ① محتوای SiO2 شن و ماسه اصلی بیشتر است، جدی تر نقص رگه ها. (2) غلظت ماسه اصلی بالاتر، نقص بیشتر پلاک است. ③ درجه حرارت بالا ریختن، سخت تر رگهای رگه ها. اما دمای ریخته گری با توجه به ساختار ریخته گری تعیین می شود، ضخامت دیواره نمی تواند به طور خودسرانه تغییر کند.

فاكتورهاي تنش گرمايي كاهش مي يابند و موجب كاهش قدرت مي شود، كه مي تواند قدرت هسته را بهبود بخشد و سختي فاكتورهاي هسته اي باعث ايجاد رگ ها مي شود كه در آن عوامل مي توانند فشرده شدن آهن را افزايش دهند. تمرین نشان داد که تمایل شن و ماسه رزین برای تولید ضایعات رگه ها به ترتیب عبارتند از: رزین شن و ماسه → PEPSET شن و ماسه رزین → شن و ماسه پوشش → شن و ماسه رزین فوران • شن و ماسه قلیایی فنولیک قلیایی.

دوم، برای حل مشکل نقص رگهای

اقدامات انجام شده در برابر نقص های رگهای خونی می تواند به موارد زیر باشد:

(1) به منظور کاهش گسترش شن و ماسه از شن و ماسه اصلی عامل اصلی وقوع رگه ها است، بنابراین برای کاهش گسترش شن و ماسه اصلی برای حل مشکل نقص رگه ها ابتدا در نظر گرفتن شن و ماسه اصلی در بالا دمای کریستال انتقال، همراه با گسترش حجم وجود دارد، اگر شن و ماسه کوارتز پس از 900 ℃ بالا درجه حرارت کربنات پس از خنک شدن فرآیند انتقال کریستال غیر قابل برگشت باشد، بنابراین بازسازی مجدد شن و ماسه اصلی و یا فرورفتگی پس از استفاده به طور قابل توجهی نقص در رگه ها را بهبود بخشد. تولید قطعات چدنی نیازی به شن و ماسه اصلی ندارد، محتوای SiO2 بیش از حد زیاد است، به میزان 92٪ می تواند باشد، زیرا محتوای SiO2 بالاتر از میزان گسترش حرارتی، تولید عمومی می تواند سعی در استفاده از شن و ماسه بازیافتی داشته باشد.

(2) برای تنظیم توزیع اندازه ذرات ذرات شن و ماسه اگر اندازه دانه ذرات اصلی بیش از حد متمرکز است، گسترش کلی خواهد شد بیشتر آشکار، استفاده عمومی از سه یا چهار شن و ماسه، سر سیلندر خودرو توصیه می شود اندازه ذرات 0.355 ~ 0.154mm (50/100 سر) ماسه اسراب، سعی کنید از استفاده از اندازه ذرات 0.224 ~ 0.106mm (70/140 مش) و شن و ماسه بهتر است.

(3) برای بهبود هسته شن و ماسه در دمای اتاق، مقاومت در برابر حرارت بالا در همان شن و ماسه تحت شرایط مشابه، قدرت هسته اصلی بستگی به نوع چسب و فشرده سازی هسته شن و ماسه، به دلیل جعبه سرد شن و ماسه شن و ماسه با فشار بالا فشرده سازی هسته، فضای انبساط شن و ماسه در دمای بالا کوچک است، بنابراین تولید نقایص رگه ها آسان است.

(4) استفاده از شن و ماسه ویژه ① کرومیت شن و ماسه عمدتا توسط اثر سرد برای جلوگیری از رگه ها، شن و ماسه کوارتز می تواند با یک درصد خاص مخلوط شود. ضریب انبساط ضخامت زیرکونیا ضخامت ② پایین است، اما قیمت بالا است، به ندرت استفاده می شود. ③ شن و ماسه سیلیس ماسه اسکراب گرم تا 870 ℃ بالا و عایق برای یک زمان خاص، به طوری که گسترش کامل شن و ماسه سیلیس برای رسیدن به تغییر فاز، به همین ترتیب شن و ماسه سیال، همچنین به عنوان ماسه تغییر فاز شناخته شده است. پس از درمان تغییر فاز، نه تنها میزان انبساط به طور قابل توجهی کاهش یافت و شن و ماسه در آب کریستال، آلاینده های ارگانیک، کربنات ها و اکسید ها به علت کالکشن درجه حرارت بالا، حذف بسیار زیاد بود، بنابراین شن و ماسه شستشو و ماسه اسکراب در مقایسه با مصرف بیش از حد اسید مقدار کم، مقدار سوختن و حجم گاز کم، محتوای گل مایع، مهمتر از همه، میزان گسترش کم است. نه تنها می تواند مقدار چسب اضافه شده را کاهش دهد، موثر تر برای جلوگیری از وقوع دانه های قالب، کرک داغ، شن و ماسه چسبنده و نقص دیگر، بهبود دقت ریخته گری. ④ Baozhu شن و ماسه کروی صاف است، بدون veins محدب. تحرک و پر شدن آن خوب است، می تواند شکل خوب و قدرت قالب، شکل مناسب و آسان برای عملیات شن و ماسه، استفاده از اتصال دهنده نسبت به دیگر انواع مشابه شن و ماسه، صرفه جویی بیشتر، گسترش حرارت پایین و سنگ معدن کروم و دیگر شن و ماسه ویژه همان، بنابراین تولید ریخته گری از دقت ابعاد بزرگ، پارگی و نقص سطح، ریخته گری عملکرد بالا. Baozhu فشرده سازی شن و ماسه، قدرت بالا، حتی اگر استفاده از بازسازی مکرر نیز بسیار شکسته، می تواند فرایند ریخته گری گرد و غبار را در محیط تولید آلودگی، بازسازی خوب، کاهش انتشارات زباله های صنعتی، منجر به حفاظت از محیط زیست را کاهش دهد. رطوبت بالا جزء اصلی آلومینا، refractoriness ≥ 1790 ℃، برای دیدار با ریخته گری از فلزات و آلیاژ های مختلف، آسان برای بازیابی، به طوری که برای حل بخیه حفره و نقص رگه ها انتخاب خوبی است.

(5) نقش رنگ های پوشش های ویژه رنگ سرد می تواند کاهنده شدن آهن مذاب، به طور کلی مناسب برای ریخته گری خودرو، ساده و آسان است؛ برای قطعات ضخیم اثر واضح نیست.

(6) مواد افزودنی ضد عفونی کننده در حال حاضر، بازار طیف گسترده ای از مواد ضد ونگ، با توجه به مواد تشکیل دهنده عمدتا آلی و غیر معدنی، اولین مخلوط از سیلیکات و اکسید فلزی، نقطه ذوب پایین آن است، در دماهای بالا با استفاده از شن و ماسه سیلیس برای تشکیل یک شیشه شیشه برای پر کردن کرک شن و ماسه هسته برای جلوگیری از آهن مذاب به ترک، این افزودنی را می توان به یک دانه گرد، قوی هسته کوچک کوچک، اضافه کردن مقدار 1.0٪ تا 5.0٪ ؛ دوم، افزودنی های آلی است، اضافه کردن کمتر 0.3٪ به 1.5٪، شدت تاثیر از مقدار آشامیدنی و مقدار زیادی از گاز است.